Zahradní ateliér Dominica

Materiál: severský smrk
Rozměr: 570cm x 380 cm (22, 84 m2)
Obsah: s podlahou, desky pero – drážka
Dvere: 159 x 196 cm 2x
Okno: 101×178 cm 3x
Síla materiálu: 40 mm
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u

Dostupné na objednávku

Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
215 000 
175 000 

Zahradní ateliér Dominica

Zahradní ateliér Dominica v 40mm provedení naplní Vaše potřeby moderní zahradní stavby. Nabízí moderní řešení stylové zahradní stavby. Zahradní ateliér je jednoprostorová stavba. Zákazník si však může zvolit zrcadlovou montáž zahradního domku. Síla zvoleného smrkového materiálu 40mm koresponduje s kvalitou celého výrobku.

Zahradní ateliér je vybaven okny s izolačními dvojskly. K domu patří i malá předterasa, která je umístěná v čelní a boční části domku.

Chatka Dominica nabízí 20,9m2, vhodného k uskladnění Vašich zahradních a domácích potřeb. Tento typ zahradního domku je možné využít jako oddechový prostor. Výborná možnost využití je i jako letní kuchyně.

Dostatek světla nabízí dostatek oken a dveří, které dotvářejí moderní provedení  zahradní chatky. Dominica je vyráběna z předsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu v základní ceně jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem. Jak bylo uvedeno, dveře a okna jsou vybavena izolačním kvalitním dvojsklem!

Při realizaci základové desky je důležité nezapomenout, že součástí stavby je i malá terasa podél celé přední a boční stěny. Terasa je vidět i na ilustračním obrázku zahradní chatky.

Na střechu domku Vám doporučujeme asfaltové pásy, které je možné ukončit dešťovým svodem (za příplatek). Velmi důležitý je vnější nátěr zahradní stavby. Naše firma pracuje z lazurou Remmers. Tato lazura je  vícesložková nátěrová hmota. Barva Vám ošetři dřevo proti UV, škůdcům, červotočům, hnilobě a zamodrání. Samozřejmě je nátěr pravidelně obnovovat.

(V nabídce i zrcadlová verze)

Blogy o zahradních chatkách – výběr:

3 – Objednávka a dodávka chatky v naší firmě

Pro nás jsou důležité základní informace. Pokud nemáte vybraný konkrétní zahradní domek – klidně napište co potřebujete. Například domek 3 × 4 s rovnou střechou …

2 – Výběr zahradního domku a garáže

Víme v jakém přibližném rozměru chceme realizovat chatku? Dalším parametrem při výběru chatky je způsob jejího budoucího využití …

1 – Rozměr základního domku a zahradní chatky.

Je třeba si zvážit kolik prostoru si chceme, případně můžeme vyčlenit pro budoucí chatku. Při pozemcích s dostatečnou plochou je to vcelku jednoduché. Větší pozor si třeba dát pokud nás plocha pozemku svým rozměrům limituje…

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás


Mohlo by se vám líbit

doprava zdarma
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
Chatka UDO

Chatka UDO

Rozměr: 480×300 cm, 480×380 cm
59 900 
69 900 
doprava zdarma
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
Bristol zahradna chatka

Bristol záhradná chatka

Rozměr: 300 cm x 390 cm
131 000 
doprava zdarma
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
Chatka Baruda-53

Chatka Baruda 53

Rozměr: 510×330 cm
115 000 

Nejnovější články v blogu