Zahradní domky

Chatky z ekologicky spracovaného dreva
Aktuální slevy a akce na dopravu ZDARMA platí do 30.4.2024

Rozdělení chatek dle m2 a použití:

Kompletní nabídka záhradních chatek

AKTUÁLNE NABÍZÍME VÝPRODEJNÍ AKCE a DOPRAVU ZDARMA DO 30.4.2024

Včasnou objednávkou ušetříte nemalé finanční prostředky.
U nás platí ceny platné v den uzavření objednávky.
Zahradní domky dodáváme do cca 14 dnů.
Zobrazit akciovou nabídku

Zahradní domky, zahradní chatky

Zahradní domky, zahradní chatky a dřevěné garáže s rychlým dodaním a požadovanou vysokou kvalitou. V rámci našich služeb nabízíme montáž zahradních staveb, pokládku šindelů a taky nátěr. Vaši vysnenou chatku si zvládnete smontovat i svépomocí. A my Vám budeme při tom nápomocni.

K zahradnímu domku a k ostatním stavbám dodáváme i podrobný návod na montáž a realizaci.
Zahradní domky a jejich doprava je zajištěna nakladními vozidly do 3,5 tuny.
Montáž, šindel, nátěr a kompletní servis při prodeji chatek a garáží zajišťují naši dlouholetí pracovníci.
Naše zahradní stavby jsou vyrobeny ze dřeva s certifikátem FSC.
FSC certifikát potvrzuje ekologickou těžbu použitého dřeva , které bylo použito při výrobě našich chatek. FSC je způsob těžby dřeva v harmonii s přírodou, který pamatuje na zpětné zalesnění vytěžených ploch a následnou plánovanou výsadbu nových stromů.

Které zahradní domky jsou nejoblíbenější?

Nejoblíbenější jsou domečky s přístřeškem a samozřejmě chatky v akci.
Proto včasnou objednávkou zahradních domků můžete ušetřit nemalé finanční prostředky a zajistit si i aktuální dopravu zahradní stavby zdarma.U nás platí vždy ceny, které si domluvíme v den uzavření objednávky.

Které zahradní domky jsou nejoblíbenější?

Jak objednat zahradní domek

Poptávka

Vždy se snažíme se aby komunikace s Vami zákazníky byla jednoduchá jasná a srozumitelná. Objednávce předchází e-mailový případně telefonický poptávka.

Cenová nabídka

Následně vypracujeme vždy nezávaznou cenovou nabídku pro Vámi zvolený zahradní domek. Nabídka bude obsahovat ceny za naše služby dle vaší potřeby a vašeho přání.

K nabídce přikládáme i fotku zrealizované zahradní stavby abyste Vy jako zákazník měl co nejlepší představu o produktu, který kupujete.

Doplňkové služby

Pokud máte zájem například o montáž domku a střešní šindel – ceny jednotlivých prací zahrnují i materiál. Pro větší přehlednost každá položka bude uvedena zvlášť. Vy zákazník jste ten, kdo si poskládá budoucí objednávku dle vašeho vlastního uvážení – na míru.

Postup při objednávce zahradní stavby

Nabídka

Na základě telefonického nebo e-mailového kontaktu vám bude následne vypracována nabídka. Naše nabídka bude vždy obsahovat ceny s DPH a termín dodání vybraného produktu.

Konzultace nabídky

Následná odborná konzultace nabídky. Většinou probíhá telefonicky (příp. e-mailem). Vítána je také osobní návštěva zákazníka v kanceláři v Prostějově, kde můžete i vidět nekteré vzorové zahradní domky

Odsouhlasení nabídky

Poslední bod je odsouhlasení nabídky ze strany zákazníka. Jedná sevlastne jen o jednoduché potvrzení e-mailem   s následujícím textem:

Souhlasíme s vaší nabídkou a  objednáváme domek a následující služby: dopravu, montáž atd.

Realizace a výstavba zahradních domky a chatek:

Se zákazníkem telefonicky konzultujeme 2-3 dny před konkrétní realizací termín. Potvrzujeme a odsouhlasíme si s Vami, zda lze vaši zakázku zahradní chatky, bazénu či pergoly realizovat. Závazně se dohodneme na přesném termínu, který bude vyhovovat jak nám- dodavateli, tak zákazníkovi.
V domluveném termínu přijede auto. Nemusíte se obávat. Chatku Vám doveze klasická dodávka do 3,5t.
Pokud je vaše objednávka bez montáže, řidič vám ochotně a pomůže s vyložením zakázky. Materiál je zabalen na paletě, kterou otevře. Vlastní vykládka probíhá ručně. Obecně se bavíme v časovém horizontu cca 45 min. Řidič (zároveň i montér naší firmy) vám samozřejmě poskytne i základní informace ohledně montáže.

Pokud je objednávka Vašeho zahradního domku či jiné zahradní stavby s montáží:

Na místo zahradní stavby realizace přijedou vždy minimálně dva montéři. Vykládku chatky a její vlastní montáž realizují samostatně bez vaší pomoci. Po skončení montáže v dohodnutém rozsahu vám zahradní domek oficialně prodají a zkontrolují jej s Vámi.
Samozřejmě obdržíte fakturu s detaily k provedení její úhrady na náš účet. V případě předem dohodnuté platby v hotovosti vám bude z virtuální registrační pokladny vystaven řádný doklad o úhradě faktury.
Už teď se těšíme se na spolupráci s vami. Spolehněte se na nás při dodání a realizaci vaší zahradní chatky – či jiné zahradní stavby.

Technické informace k realizaci domků

Základová deska
pro zahradní domek
Základová deska pro zahradní domek
Proč je základová deska pro zahradní domek důležitá?
Záhadní domek musí stát na rovné a pevné ploše.
Zobrazit více
Zahradní domky - Nátěr
Zahradní domky - Nátěr
Jak vybrat ten správný nátěr pro zahradní domek
Kvalitní nátěr zahradní chatky neplní pouze estetickou funkci. 
Zobrazit více
Šindel na zahradní chatky
Šindel na zahradní chatky
Kvalitní šindel na střeše zahradního domku
Kvalitní střecha je nesmírně důležitá pro každou stavbu.
Zobrazit více

Zahradní domky

Zahradní domky, zahradní chatky, dřevěné sklady a garáže pro Vás nabízíme uz více než 10 let s rychlým dodáním a samozřejmě v nejlepší kvalitě. Vámi vybrané výrobky Vám dodáváme s montáží. Samozřejmě realizujeme pokládku šindelů a nátěr. V případě Vašeho zájmu je možné chatku smontovat i svépomocí. K Vašemu vysněnému zahradnímu domku samozřejmě dodáváme i podrobný návod na montáž. Pro informaci si návod jmůžete stáhnout i v PDF.

Naše dřevěné zahradní domky a další zahradní stavby jsou vyrobené ze dřeva s certifikátem o původu FSC. Tenhle certifikát potvrzuje ekologické vytěžení použitého dřeva. FCS je způsob těžby dřeva, který pamatuje na zpětné zalesnění a výsadbu v dané lokalitě.

Co z přírody bereme, to i v co největší míře vracíme. K zahradním domkům nabízíme i kompletní servis dopravy, montáže a ostatním doplňkových služeb.

Vlastní výroba zahradních domků a chatek splní náročné požadavky normy ISO 9001. K chatkám nabízíme už vzpomínanou dopravu, montáž a nátěr. Vlastní stavbu zakoupených zahradních chatek realizujeme s ohledem na již realizované sadové úpravy na Vašem pozemku. Při výrobě a montáži pro zahradní domky volíme takové řešení, které je důležité pro kvalitní výsledek naší práce.
Kontaktní formulář

Kontaktujte nás