Blog 23. Rekreační zahradní domek

Malé rekreační chatky jsou stále oblíbenější.

Jsou za dobrou cenu. Jejich výstavba je rychlá a nenáročná. Konkrétně Elba je do 25 m2 a stačí k její realizaci ohláška na stavebním úřadě. I když nejsou určeny k trvalému bydlení můžete je využívat ve všech sezónních obdobích. Za výbornou cenu dostanete adekvátní prostor pro sebe a svou rodinu pro víkendovou rekreaci či pro letní dovolenou.

  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 420 cm x 540 cm (22,68 m2)
  • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
  • Dveře: 84 x 196 cm
  • Okno: 3x 88 x 88 cm
  • Síla materiálu: 44 mm

Začneme od začátku rekreační zahradní domek Elba Vám přijde zabalený na paletě do fólie, která chrání dřevo před vodou a povětrnostními podmínkami.

Na místě se poté ručně rozbalí a vyloží po jednotlivých latích z auta. Takto můžeme díly – latě, ze kterých se chatka skládá relativně jednoduše dopravit i na místa, kde je zhoršen přístup autem.

Rekreační zahradní zahradní domek ELBA – zákaldová deska

Můžeme jej osadit na všechny druhy základových desek.

Je to opravdu o preferenci každého zákazníka. Chatku lze postavit na betonovou desku, zámkovou dlažbu, nebo rošt a zemní šrouby. Důležité je, že chatka bude na rovném a pevném podkladu.

Výhodou rekreační chatky ELBA jsou 3 samostatně oddělené místnosti. Přední centrální místnost a zadní dvě místnosti, které můžete využívat například jako kuchyni, nebo koupelnu.

Součástí dodávky je také přední terasa se zábradlím. Chatku lze složit i zrcadlově. Důležitý je i fakt, že okna a vnější dveře jsou osazeny vakuovými skly, které zvyšují tepelnou odolnost chatky.

Chatka Elba moderní technologie

Je vybavena i zavětrovacími latěmi, které zpevňují celou konstrukci a zvyšují odolnost vůči větru. (viz šipka na obrázku)

Vnitřek zahradní chatky je vybaven samozřejmě podlahou z perodrážky. Pro zlepšení tepelného komfortu lze zateplit podlehu a střechu chatky. V těchto místech je nejvíce tepelných úniků v rámci celé stavby.

Zateplení zejména střechy je užitečné zejména v létě, kdy teplo vniká do chatky i přes střechu. Samozřejmě férové ​​je říci, že stále se jedná o koncept zahradní stavby, která není koncipována k bydlení.

Každopádně ELba je velmi dobré a finančně nenáročné řešení zahradní stavby, které Vám umožní užívat stavbu hned po realizaci.

ELBA rekreační zahradní zahradní domek pro celou rodinu – Podrobnosti o ceně a rozměrech chatky

Orlando plán zahradní chatky

1. část: Rozměr základního domečku a zahradní chatky.

Ako naplánovať chatku. Koľko máme / potrebujeme miesta.

Blog výběr zahradního domku

2. část Výběr zahradního domku a garáže

Ako vybrať správnu veľkosť domčeku. Aká sila materiálu je vhodná pre Váš rozmer a spôsob použitia.

Tampa chatka s přístřeškem

27. Zahradní domek Tampa

s přístřeškem a zadní stěnou.

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás