Blog 12. Nebojte se stavět zahradní chatky.

Realizace zahradní chatky: Častokrát dostáváme otázky v jakých podmínkách je možné stavět zahradní domek

Na tuto otázku neexistuje samozřejmě jednoznačná odpověď. Stavěly jsme již v různých podmínkách a častokrát ne vždy v ideálních podmínkách.

Na začátek si řekněme. Stavíme a dodáváme zahradní chatky pro lidi jako jsme my. Chápeme – nebo alespoň se snažíme co nejvíce chápat Vaše problémy a potřeby. Pokud se dá snažíme se vyřešit i problematičtější zakázky.

Ne vždy se je všechno ideální a nečekají nás krásně sadové úpravy a chodníky.

A i to je součástí naší práce. Zahradní chatka a zahradní domek má své opodstatnění iv podmínkách, které nejsou vždy ideální. Není všem dnům konec a také chatka při rozestavěném domě se časem dočká hezké ho trávníku či přístupového chodníku. Bereme život tak jak jde. Snažíme se Vám pomáhat při řešení Vašich problémů.

Naopak někdy je to pohoda a čirá pase. Krásné prostředí občas výhledy a zahradní domky, které dotvářejí celkový ráz prostředí. Takové malé Vánoce.

Specializujeme se na kompletní služby a často je nejlepším řešením osazení chatky na dřevěný rošt a zemní vruty.

Je to přesně naše parketa. Zahradní domek, který nepotřebuje betonovou desku či podklad ze zámkové dlažby. A vypadá to opravdu skvěle.

Domečky a chatky do 25m2 vozíme skoro výhradně na dodávkách do 3,5t, které jsou flexibilní a ohleduplné k místu realizace.

Takto nás môžete vidieť v našej materskej základni v Prostějově.  Domčeky a chatky na viacero spôsobov a všetko na pekno jedna chatka vedľa druhej.

Když to všechno dobře zapadne vznikají takové fotky. Realizace zahradní chatky je pak o to větší radost. Stavěli jsme v krásných zahradách, ale iv těch, které se krásnými teprve časem stanou. Potkali jsme spoustu milých a příjemných lidí, kterým naše chatky udělali radost. Velmi nás naplňuje – když naše práce dělá někomu jinému radost. To je to co jsme vždy chtěli. Naše podnikání naplňuje nejen ekonomickou, ale i sociální stránku našich životů … Je to super a děkujeme Vám za to …

Orlando plán zahradní chatky

1. část: Rozměr základního domečku a zahradní chatky.

Ako naplánovať chatku. Koľko máme / potrebujeme miesta.

Blog výběr zahradního domku

2. část Výběr zahradního domku a garáže

Ako vybrať správnu veľkosť domčeku. Aká sila materiálu je vhodná pre Váš rozmer a spôsob použitia.

Tampa chatka s přístřeškem

27. Zahradní domek Tampa

s přístřeškem a zadní stěnou.

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás