Blog 30. Malá zahradní chatka s přístřeškem Jelle 175 PLUS

Malá zahradní chatka s přístřeškem Jelle 175 PLUS je jednou z nejmenších zahradních staveb, které nabízíme na našich webových stránkách.

Ne vždy máme dostatek místa a ne vždy potřebujeme velký prostor pro uskladnění zahradních potřeb. Záleží na preferencích a samozřejmě na proporcích, kam můžeme zahradní domek umístit.

Jelle 175 Plus je jednou z novinek pro rok 2022.

Pro kabinu Jelle s přístřeškem doporučujeme pevnou základovou desku.

Vzhledem k tomu, že přístřešek je vlastně samostatná stavba připojená k základnímu domku JELLE, doporučujeme jako podklad betonovou desku nebo zámkovou dlažbu. Správná instalace se vám odmění dlouhou životností a bezproblémovým používáním.

Malá zahradní chatka s přístřeškem Jelle je v základně bez přístřešku. Je navržen tak, aby byl přístřešek univerzální a mohl být namontován na pravou, ale i na levou stranu chatky. Podobně jsou řešeny i chatky ST.Louis, Tampa a Novia. Univerzální a oboustranné řešení urychluje proces doručení k vám.

Výhody montáže zahradního domku s přístřeškem na betonovou desku nebo zámkovou dlažbu.

Jako vždy je třeba dodržet pravidlo, že chatka musí mít pevný a stabilní základ. Makadamový nebo jiný kamenitý podklad není stabilní. Oblázky se zkrátka časem uvolní a vaše bouda a domek se nerovnoměrně propadnou. Varianta dřevěného roštu a zemních vrutů je skutečně možná, ale řekněme si, jak to je.

Terasa zahradního domku s přístřeškem může sloužit ke grilování nebo k uskladnění nářadí. Podlahové dřevo bude trpět a znehodnocovat se. Naproti tomu dlažba a betonové desky se vám odmění dlouhou životností. Musíte zvážit své možnosti a zvolit řešení vhodné pro danou situaci.

3 – Objednání a dodání chaty v naší společnosti.

Základní informace jsou pro nás důležité. Pokud nemáte vybraný konkrétní zahradní domek – klidně napište, co potřebujete. Například dům 3×4 s plochou střechou…

2 – Výběr zahradního domku a garáže

Pokud víme, v jaké přibližné velikosti chceme chatu realizovat, dalším parametrem při výběru chaty je způsob jejího budoucího využití…

1 – Rozměry základního domu a zahradního domku.

Musíme zvážit, kolik místa chceme, nebo můžeme vyčlenit pro budoucí domek. U pozemků s dostatečnou rozlohou je to poměrně snadné. Musíme být opatrnější, pokud nás velikost pozemku omezuje…

Orlando plán zahradní chatky

1. část: Rozměr základního domečku a zahradní chatky.

Ako naplánovať chatku. Koľko máme / potrebujeme miesta.

Blog výběr zahradního domku

2. část Výběr zahradního domku a garáže

Ako vybrať správnu veľkosť domčeku. Aká sila materiálu je vhodná pre Váš rozmer a spôsob použitia.

Tampa chatka s přístřeškem

27. Zahradní domek Tampa

s přístřeškem a zadní stěnou.

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás