Blog 14. Novinky 2019 na naší stránce zahradni-chatka.cz

Blog zahradní chatka

Novinky 2019 na naší stránce zahradni-chatka.cz

V tomto blogu bychom Vám rádi představili několik novinek domků Lasita, které jsme pro Vás zařadili pro rok 2019 do naší nabídky.

Přístřešek Kirian je doplňková stavba k našemu základnímu sortimentu zahradních chatek a domků.

Zákazníkovi nabízí více než 11 m2 prostoru, který je možné využít na krásné posezení, uskladnění dřeva či zaparkování sekačky. Zahradní domek je vyráběn je z předsušení severského smrkového dřeva. Montáž doporučujeme na zámkovou dlažbu, která tvoří pevný, stabilní a efektní podklad k zahradnímu přístřešku.

Dodáváme ho v provedení 28mm.

Stránka přístřešku Kirian

Wels 4 DT zahradní chatka ve vysoké kvalitě provedení za rozumnou cenu v 28 mm provedení.

Domek Wels skvěle zapadne k Vašemu domu, na zahrádku či chatu. Chatka Vám nabízí 14,78 m2 vnitřního. Zahradní chatku je možné objednat iv provedení s jednokřídlými dveřmi) Wels4ET).

Domek je vyráběn je z předsušení severského smrkového dřeva, které je ekologicky vytěžené ve smyslu norem certifikátu FSC.

Součástí domu jsou okna, dvoj dveře, kování a podlaha, zámek s klíčem.

Stránka chatky Wales 4

Wiliam zahradní domek je rozdělený příčkou.

Nabízí celkem více než 9m2 vnitřního prostoru, který je jak jsme již uvedli rozdělen na sklad a oddělenou místnost vhodnou k vytvoření oddechového prostoru. Oceníte zejména praktické dvoj dveře, které usnadňují používání domku. Zahradní domek Wiliam je výborný varianta do zahrádkářských kolonií. Chatku William lze poskládat také zrcadlově.

Stránka chatky Wiliam

Zahradní domek s přístřeškem Walter je vyroben z 28mm smrkového dřeva.

Chatka Walter je menší zahradní chatka, která se hodí do zahrady a k rodinnému domu. Přístřešek poskytuje dostatečný stín. Domek samotný poskytuje dostatek místa na uskladnění základních. Je ho možné smontovat i zrcadlově.

Podrobnosti

Chatka Wibo je vyrobena z 28mm smrkového dřeva.

Domek má také certifikát FSC. Vytěžené území bylo znovu zalesněné. Chatka Wibo je malá zahradní stavba, která se hodí do zahrady k rodinnému domu – nebo chalupě. Přístřešek poskytuje dostatečný stín pro Váš odpočinek. Zahradní domek je možné smontovat i zrcadlově.

Poslední novinkou jsou zahradní domky s pultovou střechou Belmont.

Domek je rozdělen na obytnou a užitkovou část. Krásné a prosklené velké dveře přidávají této vysoce kvalitní chatce ještě více šarmu a atraktivity. Zahradní domky se vyrábějí ve dvou variantách. Menší domek je o rozměru 3,8×2,5m. Větší je v rozměru 4,25×2,85m. Síla stěny je 28mm. Zahradní chatku lze smontovat zrcadlově. Obsahuje podlahu 17mm perodrážku (jako většina našich chatek)

Orlando plán zahradní chatky

1. část: Rozměr základního domečku a zahradní chatky.

Ako naplánovať chatku. Koľko máme / potrebujeme miesta.

Blog výběr zahradního domku

2. část Výběr zahradního domku a garáže

Ako vybrať správnu veľkosť domčeku. Aká sila materiálu je vhodná pre Váš rozmer a spôsob použitia.

Tampa chatka s přístřeškem

27. Zahradní domek Tampa

s přístřeškem a zadní stěnou.

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás