Blog 3. Objednávka zahradního domku

Důležitý je první kontakt. Ten můžete udělat několik způsoby a klidně i hned

Telefonem:  +420 602 581 081, +421 (0) 917 960 522
E-maileminfo@zahradni-chatka.cz

Objednávka zahradního domku – postup.

Pro nás jsou důležité základní informace. Pokud nemáte vybraný konkrétní zahradní domek – klidně napište co potřebujete. Například domek 3×4 s rovnou střechou. Přidejte telefonní číslo případně e-mail a ozveme se Vám. Každopádně pokud máme kontakt na Váš telefon zamluvíte a probereme s vámi jakou chatku potřebujete a následně Vám zašleme mailem nabídku, která má následující podobu:

Po zaslání nabídky je na zákazníkovi zda se nám ozve a objednávka zahradního domku bude dotažena do konce. V dalším kroku se dohodnou termíny, případně se změní rozsah prací a doladí se detaily. Každopádně pokud se nám klient neozve máme za to, že naši nabídku na zahradní chatku neakceptoval.

Po doladění všech detailů se zasílá finální závazná nabídka. V případě, že se jedná o sériovou chatku v ceně do 60.000,- KČ nepožadujeme žádnou zálohu. Platba se realizuje až po převzetí zboží, nebo celé zakázky.

Vlastní realizace – expedice zahradní chatky.

Realizace nebo vyskladnění chatky bývá obvykle do 30 dní. Termín dodání je závazný, každopádně Vám budeme volat 3 dny před expedicí realizací jestli můžeme chatku vyskladnit. Stává se, že klient je v té době nemocný, nebo nestihl zhotovit základovou desku případně má jiné více či méně závažné důvody. U nás není problém posunout realizaci o 14 dní, případně dle dohody a to bez navýšení ceny. Zkrátka vycházíme si s klientem navzájem.

Doprava: Většina chatek je ve váze cca 1300kg a dopravuje se auty do 3,5tony u rozměrnějších chatek nad 25m2 automobilem do 7t. Domek je nabalení na paletě a vykládá se ručně. Trvá to v průměru 30 minut a není nutná žádná technika na vyložení.

V prípade , že máte objednanú chatku s montážou príde ku Vám partia 2ja -3ja montéri, ktorý od Vás potrebujú len skonzultovať polohu chatky, a ak máte na pozemku  220V pripoja sa na zdroj. Ak nie je na pozemku 220V prípojka vozíme si vlastnú  centrálu.

Montáž realizujeme s ohľadom na Vaše prostredie a vždy po nás ostáva čisto!

Objednáváte si profesionály a nestearáte se o nic.

Nepožadujeme žádnou stravu, žádné ubytování všechno je na nás a Vas je jen převzít a zkontrolovat si výrobek po dodání nebo po montáži.

Snažíme se aby celý proces od prvního kontaktu, až po předání domku byl pro Vás jasný přehledný a s ohledem na Vaše potřeby. Více než 50% našich nových zákazníků jsou doporučen od spokojených klientů. Váša spokojenost je nejlepší reference.

Orlando plán zahradní chatky

1. část: Rozměr základního domečku a zahradní chatky.

Ako naplánovať chatku. Koľko máme / potrebujeme miesta.

Blog výběr zahradního domku

2. část Výběr zahradního domku a garáže

Ako vybrať správnu veľkosť domčeku. Aká sila materiálu je vhodná pre Váš rozmer a spôsob použitia.

Tampa chatka s přístřeškem

27. Zahradní domek Tampa

s přístřeškem a zadní stěnou.

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás