27. Zahradní domek Tampa

Zahradní domek Tampa je jednoduchým a praktickým řešením zahradní stavby

Jedním z nejžádanějších rozměrů zahradní chatky je rozměr 300x300cm. Zahradní domek Tampa je přesně tohoto rozměru. Navíc je doplněn o přístřešek se zadní stěnou. Přístřešek je univerzální a lze jej namontovat na obě strany . Tedy vpravo i vlevo.

Domeček je v základu dodáván bez podlahy. Jeho instalace je vhodná na betonovou desku nebo zámkovou dlažbu. V případě použití zámkové dlažby – dlažba může sloužit také jako finální podlaha zahradní chatky.

  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 292 cm x 292 cm + 186 cm terasa
  • Obsah: bez podlahy
  • Dveře: 149 x 185 cm
  • Tloušťka materiálu: 28 mm

Rozsah prací při stavbě je nejen  vlastní stavba domku jeho sten, střechy , ale také položení kanadského šindla na střechu. Samozřejmě následné natření chatky. Pak je odolná a  ošetřena vůči vodě ÚV a škůdcům. Samozřejmě, že lze místnost v chatce vybavit i dřevěnou dlažbou.

Dřevěná podlaha se používá jednak při stavbě domku na dřevěný rošt, kde je podlaha nezbytná, a jednak pokud chatku chceme používat i pro osobní účely. Například jako odpočinkovou místnost a podobně.

Terasa zahradní chatky

Součástí chatky je i terasa, která Vám poskytne 120 cm čistého prostoru pro váš oddych. Nezapomeňte ji pravidelně natírat. Přece jen venkovní prostory jsou vystaveny víc počasí a je potřeba se o ně starat. Bonusem je i květináč v bočním okně.

Jak je vidět na hlavním obrázku, i tato chatka dostala střechu na střechu kanadský šindel. Samozřejmě je vhodná o lehká plechová krytina. Ale to již záleží na požadavcích konkrétního klienta.

Sand se Vám Lola líbí. Výrobce je leader evropského trhu LASITA Maja – z Estonska.

Součástí dodávky každé zahradní chatky je montážní materiál.

V balení naleznete  také FAB klíče a spojovací materiál. V případě zájmu lze samozřejmě chatku smontovat i zrcadlově. Při zrcadlovém složení přístřešku není třeba žádné úpravy. Vše je připraveno již v základním balíčku.

V případě, že se bude realizovat zahradní chatka bez podlahy například na zámkovou dlažbu – je nutno přiobjednat tlakově impregnované podkladní hranoly, které oddělí chatku od podkladu. Potom se zemní vlhkost nedostává do stěn chatky a zásadně se prodlužuje životnost chatky.

Orlando plán zahradní chatky

1. část: Rozměr základního domečku a zahradní chatky.

Ako naplánovať chatku. Koľko máme / potrebujeme miesta.

Blog výběr zahradního domku

2. část Výběr zahradního domku a garáže

Ako vybrať správnu veľkosť domčeku. Aká sila materiálu je vhodná pre Váš rozmer a spôsob použitia.

Tampa chatka s přístřeškem

27. Zahradní domek Tampa

s přístřeškem a zadní stěnou.

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás